| BUBULINA a întrebat:

Sunteti rasisti? daca da cu ce fel de persoane?

8 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Bună. Nu, nu sunt. Dar nu pot fi de acord cu comportamentul, uneori inadecvat, al anumitor persoane de etnie, rasă, culoare etc. diferită de mine. Sunt tolerant cu ei, atâta timp cât persoanele respective sunt civilizate și au o conduită decentă.

| Mădă0611 a răspuns:

Tiganii, arabii si indienii, adica, toti care au moaca de tigani.

| ANCFH a răspuns:

Cu ruşii.Şi gata.

| 7 a răspuns:

Nu!

| Felys a răspuns:

Cu tiganii astia care ne-au facut tara de ras

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu, nu sunt rasistă cu nici un fel de persoane.

| Accero a răspuns:

Da sunt, cu persoanele lipsite de caracter si de personalitate, care nu sunt capabile sa aiba o gandire personala... in rest cu nici o categorie sociala de oameni

| rapforlife a răspuns:

Nu