| benny a întrebat:

Sunteti rasisti? Daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Ha...cea mai buna intrebare...normal ca sunt rasist si nu pe negrii ci pe tigani, si aici nu ma refer la banii si auru' lor ci la fel cum isi bat joc de limba romana si de poporul roman si in general de felul lor de a fi.as fi la fel ca Antonescu, as scapa de ei pana la ultimul.

| YoYo a răspuns (pentru wolfy911):

Mai bine nu puteam sa spun nici eu. Exact la fel...pe negri nu pe tigani. Mare pacat ca nu mai traieste adolf hitler...

14 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Nu, nu sunt rasist. E gresit sa dai vina pe o rasa intreaga pentru lucrurile pe care le fac unii oameni care apartin acelei rase, la fel cum e gresit sa dai vina, de exemplu, pe atei in general pentru ce spun unii dintre ei, pe o clasa intreaga pentru ce fac cativa idioti din ea, si asa mai departe.
Am cateva milioane de prejudecati in schimb, si exista multe persoane de care mi se pare ca ar fi mai bine sa stau departe. Multe dintre acele persoane sunt romi, pentru simplul fapt ca multi dintre ei se imbraca si se comporta agresiv, si imi dau impresia ca ar putea sa ma faca KO in 3 secunde daca ar avea chef. Daca consideri asta rasism, treaba ta.

| Damasc a răspuns:

Cam da, sunt.De ce? Look around!

| TƎD a răspuns:

DA,dar nu cu negrii, cu tiganii adica ciorile care se iau de tine pe strada fara sa le faci nimic

| francesca89 a răspuns:

Nu,nu sunt.De ce? Fiindca suntem cu totii la fel,la fel de josnici,la fel de rai, la fel de ipocriti, la fel de perversi.De ce sa arat cu degetul spre un popor/rasa care nu e cu nimic mai prejos de rasa mea sau poporul meu.
Chiar daca nu'mi plac unii oameni, TOLEREZ!

| Damasc a răspuns (pentru francesca89):

Gresesti aici.Deja i-ai ridicat in slavi numa' prin simplul fapt ca i-ai numit "rasa/popor" wtf, de cand tiganii sunt un popor o rasa? Cum bine a precizat si woolfy99 una sunt negrii alta sunt tiganii.Ai mai gresit odata cand ai spus " popor care nu e cu nimic mai prejos de rasa mea".Cum sa nu fie cu nimic mai prejos, sunt cei mai prejos.Desigur sunt si tigani educati, culti, romanizati cum este acel termen...dar sunt prea putini acestia. Daca ar fi dupa mine i-as muta pe toti undeva la capatul lumii si le-as pune interdictie in UE.Cam atat.(asta e doar opinia personala, esti libera sa crezi ce vrei, atat tu cat si restul' )

| francesca89 a răspuns (pentru Damasc):

Si de ce n'ar putea fi toti mai educati,mai culti(ma refer la tigani)? Am mai avut discutia asta cu cineva de aici,problema e mediul in care se nasc, nu faptul ca asa se nasc, la propriu!
Oricine care se naste in conditiile acelea nu poate fi foarte educat sau cizelat.si aici nu ma poti contrazice.
Iar in ceea ce priveste pe negri,sunt oameni printre ei(multi!) cu MULT mai multa scoala de cat noi toti de aici,oameni muncitori,oameni educati! si normal sunt si printre ei hoti si criminali, cum sunt si in Romania, si peste tot in lumea asta! Nu e problema de negri sau tigani

| quadroq a răspuns:

Da, pentru ca sunt liber sa o fac si statistic se creeaza categorii de oameni pe care ii urasc. Intamplator categoriile se suprapun cu anumite rase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu urasc pe toata lumea in mod egal. LOL

| NikolasXD a răspuns:

Nu doamne feri

| mickeye a răspuns:

Sunt rasist dacă urăsc doar țiganii? Se pune? Nu de alta, dar țiganii sunt ființe inferioare.

| EuElyEla99 a răspuns:

Eu sunt foarte rasista. nu pe tigani sau rromi cum le zice mai nou. nu! nu am nimic cu ei. eu sunt rasista cu chinezii nu ii suport deloc. cand vad un chinez pe strada il ocolesc. sunt rasista pe ei dupa cum se poarta cu saracele animale...sincera sa fiu daca a-si avea o putere divinelaughing a-si omori toti chineziilaughing

| FuckinShit a răspuns:

Nu!

| Chocolateeee a răspuns:

NU! pentru ca toti oameni au drapturi egale pana la urma nu ar trebui sa se faca diferenta pana la urma sunt si ele suflete:X