| albatavlad a întrebat:

Sustinem campania TPUrevive. Va rugam sa ne fiti alaturi in aceasta campanie pentru a demonstra administratorilor ca ne dorim intr-adevar sa revenim la ce a fost odata. Sustinetine prin adunarea a cat imi multe voturi care le vom putea arata adminilor.Va asteptam in rubrica de comentarii cu pareri si idei pentru aceasta campanie. Va rog dati add la id-ul vlad_your_friend08 sa ne adunam in masa si sa demonstram ca intr-adevar ne pasa. Puteti vota campania TPUrevive aici http://filmepro.net/campania-tpurevive/ deoarece am primit ajutor din partea administratorului siteului. Iar intrebarea mea este : Vreti ce a fost odata sau sa ramana totul asa cum este acum?

Răspuns Câştigător
| CriCri a răspuns:

@fanaticdupatineiserupedeSustineCampaniaTPUrevive nici eu nu sunt chiar asa de veche pe aici, dar stiu ca inainte nu erau zeci de asa-zisi "comicari" si useri care pun acele intrebari jalnice cu "ghici nustiuce".

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pai totusi la ce te referi sa revenim? Sunt pe site de un an si nu mi se pare sa fi intervenit vreo schimbare, la ce te referi sa fie ca inainte?

| Eღilia62 a răspuns:

@ThePerfectGirlSustineCampaniaTPUreviev Ok multumesc, am inteles!

| CriCri a răspuns:

@EMILIA62 prin faptul ca vrem ca TPU sa fie ce a fost si inainte ne referim la tot felul se useri care umplu site-ul de gunoi cu intrebari de genul "Cati ani am?","Cine giceste care e culoarea mea preferata?". Noi vrem ca intrebarile de genul acesta sa dispara DEFINITIV de pe TPU.
We are TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ia spune mai, cum era TPU inainte? Poate ma luminezi si pe mine.