| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a întrebat:

Abia astept sa raportati aceasta intrebare deoarece imi va demonstra cat de "sustinatori ai binelui" sunteti.
Am desfiintat campania acu hmm, 2 saptamani parca. De ce inca sunt utilizatori care adera la ea? Nu va inteleg. Am TERMINAT deja, cu un esec.
Pai, haideti sa va spun cum merge treaba.
Voi cauta toti userii care inca au la nume "TPUrevive" si o sa dea dracu daca o sa mai fie unul cu numele asta. Ma intelegeti?
Ideea TPU revive mi-a venit cand citeam blogul Ralucai, cu intrebarile toxice ce se respingeau de pe site DE CATRE ADMINI gen: "Lume vreau descrieri hi5" si genul Lady Popular sau altele, care le gasim ZILNIC acum pe site.

Sa va spun de ce imi pare bine ca am facut aceasta campanie:
- Toti va luati de mine in momentul de fata.
- Intarziati aparitiile viitoarelor parti din TTM2
- Tot ce tine de stupizi si raportari este vina mea
- Eu nu m-am atins de butonul de report de 3 saptamani
- Chuck Norris locuieste la mine in frigider
- Voi dati in continuare vina pe mine ca Chuck Norris locuieste la mine in frigider
- Credeti ca am vrut sa distrug TPU
- elasexygagica ma ironizeaza
- ErotiqueConseils crede ca eu sunt loolgirl
- TPU o sa dea vina pe mine din nou pentru ca afara ploua.
- Vor intoarce subiectul cu ploaia pe toate partile pana ajunge tot TPU-ul sa ma cunoasca.
- RObotzii vor invada moldovenii

etc.

Misto, nu? Si astea in numai 3 zile de campanie!
Apropo, ca sa fie totusi o intrebare, de ce inca sustineti campania asta?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce mai pui accent încă pe chestia asta? Dă-le pace, e o perioadă o să-şi dea seama la fel ca şi tine că îşi pierd timpul degeaba şi după o să înceteze. Nu le mai da atenţie. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cind te apuca mult te tine, doare nene?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi cam place de tine big grin>big grin