| anonim_4396 a întrebat:

Sut TPU!
Uitati cum sta treaba.
Am fost intr-o tabara vara asta si la un momentdat eu am inceput sa vorbesc cu o vode de batran, ceva gen general surdu de la emisiunea "In puii mei".
Dupa ce ne-am intors acasa din tabara, cativa m-au rugat sa fac un filmulet in care sa vorbesc cu vocea de batran.
Zis si facut. Am pus filmuletul pe YouTube si toti cei care l-au vazut spun ca, citez "...nu mai pot de ras...".
Nu ca nu i-as crede, dar vreau si alte pareri.
Deci, iata filmuletul: http://www.youtube.com/watch?v=nSlHthtKRjg

1 răspuns:
| gozzila a răspuns:

Ai nevoie de vizualizari. Asa e?