| Adina a întrebat:

Testele initiale se trec in catalog?laughing A zis o profesoara ca le trece;|

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

N0rmal` ele nu se trec da`pr0fa face ce vrea`straight facepoate sa le treaca asa ca pune mana si repeta ppt ele`...Succes`!winking

8 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Normal nu ar trebui sa se treac aceste teste sunt date pentru ca profesorul sa stie cat stii la aceea materie happy Unii profecori poate trec notele sad depinde si de profesor.

| BruneTTe a răspuns:

Pai noua ne-a spus ca daca vrem, le trece. Daca nu, nu.

| larrii a răspuns:

Nu cred ca le trece oh go on daca esti la liceu [intra 9-a] nu le trece big grin daca esti in generala s-ar putea sa le treaca :-s nu e sigur...

| Catta a răspuns:

Pai, si eu am dat vreo 2 pana azi si ne-a zis ca nu le trece; P

| SimpleWay a răspuns:

Depinde cat de mari sau mici sunt notele happy. Dar ingeneral le trece big grin

| anonim1808 a răspuns:

Depinde de profesori. uni vor sa le treaca altii nuhappy.

| Andry_9831 a răspuns:

Unii profesori trec notele in catalog, altii nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul trecut am dat teste initiale la aproape toate materiile, dar nu ni le-au trecut in catalog decat la unele. Si da, testele initiale se pot trece in catalolog desi mie mi se pare aiurea. Dupa 3 luni de vacanta ei se apuca sa ne dea teste si sa ne si strice mediile cu ele.
Anul asta nu am dat nici un test inca, dar ne-au dat de inteles ca o sa dam curand.
Mai bine rasfoieste putin caietele sau manualele de anul trecut >big grin