| elijahd a întrebat:

Știe cineva un loc liniștit în București (care să nu-și încheie programul la ora 20) unde pot sta să lucrez la teza de licență? Am încercat BCU, Bibnat și Bibmet. Dacă vă gândiți la cafenele și ceainării, caut unele care nu au muzica dată prea tare. Știți cumva?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acasa inveti cel mai bine in camera ta

| Violleta2022 a răspuns:

Dar acasa nu ai incercat?
Fiindca ar fi singurul loc linistit de pe pamant, unde poti sa inveti, sau sa lucrezi la o licenta, fara sa fii deranjat.

| Brizbriz a răspuns:

Oriunde, dupa ce ti-ai luat ceva de genul asta:
https://www.emag.ro/......e+urechi/c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biblioteca ai incercat?

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Cele 3 institutii pe care le-a enumerat, sunt biblioteci.

| christall a răspuns:

La o universitate, politehnica de exemplu, eu mai mergeam la automatica sau la rectorat.