| fluturasul a întrebat:

Cand eram eu mai mica era un desen(pe jetix parca) despre o familie de porci care traiau pe o planeta de porci si erau destul de moderni nu mai tin minte cum se numea desenul. imi puteti spune?

6 răspunsuri:
| xFaith a răspuns:

Aha! stiu pe jetix se numea "purceii" era vorba despre 3 porci 2 frati si un var un frate facea parte dintr-o trupa rock iar sora acestuia era cam rea...

| rockaholic a răspuns:

Il stiu si eulaughing
EU tin minte ca se numea orasul purceilor sau orasul grohaitorlaughing

| viseaza a răspuns:

orasul porciilor:X aveau si o melodie laughing[ ne rasucim in sus ne rasucim in jos ne rasucim in jurul orasului grohaiotorr] numai ca nu se mai gasesc sau ca am cautat si eu da daca il gagesti anunta-mawinking>big grin

| kayla a răspuns:

Oraselul porcilor

| inghetsatacufistic a răspuns:

Sau orasul purceilor love struck