| louisa43 a întrebat:

Tocmai am publicat o carte pe Wattpad...dar nu am nici un cititor..Ar dori cineva sa o citesca? Se numeste "Parcul Fericirii" de louisa43. E o carte de dragoste si promit ca va fi foarte interesanta.

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Buna!

Pot sa te intreb cati ani ai? Nu de alta, dar am citit unele carti acolo care sunt mai mult decat fabuloase, iar fetele care le-au scris au peste 20 de ani.

P.s O sa arunc un ochi.

| tintareco a răspuns:

Nu poţi să afirmi că duci lipsă de cititori, eu sînt bulgărele de zăpadă care a pornit-o la vale...