| wizopo2 a întrebat:

Tocmai ce am reinstalat windowsul si am vrut sa imi descarc niste programe de pe net. problema e ca downloadarea dureaza mai mult decat dura cand aveam windowsul virusat si memoria plina. Imi puteti explica de ce? Si vreo metoda sa remediez acest lucru daca se poate.

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Problema nu cred ca este cauzata de pc-ul tau ci de furnizorul de internet. Eu uneori descarc cu 10 MB si alte ori cu 500 kb. Ceva sa te ajute : internet download manager. Creste viteza de download (in special la fisierele mari). Il gasesti pe google...bafta!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai sters toate partitiile? Virusul poate ramane pe o partitie nestearsa.

| sEEk8 a răspuns:

Pai depinde, daca windows se misca bine si cand deschizi diferite foldere ti se deschid usor atunci nu e problema cu windowsu si internetul pe care il ai. Windows n-are nici o vinahappy!

| edy1thebest a răspuns:

Probabil ai reteaua ocupata...Incearca sa il download-ezi dimineata.Atunci nu prea sunt useri pe net si descarcarea dureaza mai putin...

| firealadin a răspuns:

Cand ai deschis windowsul aveai vreun usb bagat in calculator...
descarca cum poti kaspersky si fai o scanare la partitia C...

| andrew131 a răspuns:

Ce fel de windows ai acum?