| Andreea956544 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste idei cam ce as putea face in vacanta de vara, dar in afara de teme, iesitul cu prietenii... ca astea le stiam deja

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Du-te la mare.

| Anaandreea11 a răspuns:

Buna. pai sunt multe lucruri de facut in vacanta deci nu pierde vremea caci daca nu profiti timpul va trece mai repede! Pentru inceput ai putea sa citesti (asta nu se pune la teme), sa vezi un film bun, sa incepi seriale. Poti petrece mai mult timp cu familia. Cam atat, bafta!