| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU.
Am o intrebare thinking

M-am mutat din nou la casa intr-o zona mai retrasa. Mai departe de mine stau niste 3 fete care sunt prietene. Cum m-as putea imprieteni cu ele?
Fundita

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Incepi o discutie cu ele, intreabale diferite lucruri despre locul in care te-ai mutat, despre oamenii de acolo si persoanele...

| introduaicinumele a răspuns:

Poi daca esti fata e usor, incepi sa intri cu ele in discutie despre ale voastre si apoi totul vine de la sine!
PS: ai putea face ceva gen un party ca esti noua in cartier si sa le invitiwinking

| Alecsyyya a răspuns:

Mai intai poti face cunostinta cu ele, le spui ca esti noua si ti-ar placea sa va imprieteniti. Si asa, din vorba in vorba, va cunoasteti si voi mai bine. Apoi discutiile o sa curga ele big grin

| Seby90 a răspuns:

Nu stiu, nu am prieteni.

| WeAreLegion a răspuns:

Nu mai fa de **** limba romana!

| T82 a răspuns:

Pai cand le vezi pe strada zici ca esti noua in orasi si te bagi si tu cu ele in seama.

| Dydyenutza25 a răspuns:

Păi intri în vorbă cu ele așa cu tupeu! laughing Sunt de vârsta ta? Te duci la ele spui ceva gen: Heii, sunt nouă...m-am mutat acum recent...mă numesc()și am()ani. happy Eh, ceva de genul ăsta. Te descurci tu.