| JasonMcCann a întrebat:

TPU, am un motan foarte frumos, sprinten si jucaus! Il iubesc asa de mult! Il cheama Miţi. Dar acum cateva zile l-am vazut ca manca si m-am uitat putin la el.La ochiul stang avea sange si abia am putut sa ma uit! Nu i-a fost scos ochiul, dar mi-e frica! Ce sa fac ca sa ii treaca? El se bate cu multi motani, dar niciodata nu a patit asa ceva!

Răspuns Câştigător
| andrei733 a răspuns:

Pai mai bine du-l la un veteinar. Faci un control si vezi ce are.Asa e cel mai bine

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

La veterinar OBLIGATORIU şi nu mai întârzia!

| Sharpa a răspuns:

Daca il iubesti asa de mult du-l la un medic veterinar.
"Iubirea n-are pret"

| loredanadevil a răspuns:

Ar fi bine sa-l duc la medik sa nu i se infecteze cv la oki sau sa ramana orb.