| afrodita3333 a întrebat:

De cateva zile ma inteapa ochiul stang sus sub pleoapa superioara, m-am uitat si nu am nici o geana sub pleoapa dar am doua vase de sange micute din acelea putin mai accentuate decat celelalte.De la ce poate fi si cum sa scap de intepaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Du-te la farmacie si cumparati o solutie de curatare oftalmica, poate ai particule de praf, poate te-ai scarpint la ochi si nu erai curata pe maini...

| CatelusulDragutz a răspuns:

Mai bine du-te la doctor sa vada ce ai si apoi o sati prescrie niste medicamente

| Any555 a răspuns:

Buna! Du-te la un medic si eu am avut o astfel de problema si mi-a recomandat o alifie care ma vindecat in 2 zile! aceasta durere vine de la zecile de ore state la calculator si televizor! Urmeaza acesti pasi si vei fii bine! Funda!