| Mrr_Añña_1982 a întrebat:

Buna TPU.
Am un bichon in varsta de 2 luni si il am de o saptamana. A avut librici si am fost la veterinar si i.a scos. dula statea frt bine, manca, era jucaus etc.
Si acum are 3 zile de cand nu mai mananca mult.e mereu obosit dar e jucaus. Ce are?(apropo s.a intampla sa il tin in brate si m-a muscat de ceafa si vb la tlf si l.am scapat...a plans putin atat. E posibil sa fii patit ceva?)

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

L-ai scos afara? Nu cred ca are toate vaccinurile facute, deci poate lua vreo boala, daca este scos afara fara sa aiba toate vaccinurile facute, el inca nu are imunitatea buna, sau poate a racit.
Doar un veterinar o sa iti spuna daca are sau nu ce, dupa ce il consulta.

| NoName0x0 a răspuns:

Pai l.ai deparazitat, are vaccinurile la zi? :O