| RalucutzaFarmer a întrebat:

TPU cum imi fac un nou id ca pe acesta il stie cineva nu vreau sa-i zic numele.Si imi stie si numele de pe TPU si vede ce intrebari pun si ma cam enerveaza in fine daca puteti sa-mi faceti si mie un id ma cheama mihaela faceti si voi un id plz? Schimb eu parola. Fundaaaaa mare

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Fac eu unul pentru tine!

| grgdlk a răspuns:

Www.yahoomail.com
cauta butonul sign up si completeaza formularul de acolo la cod postal pune codul asta: 515100 banuiesc ca nu o sa stii ce sa pui acolo

| ritza200 a răspuns:

Pai zi-mi cateva detalii despre tine ca asa nu stiu

| RalucutzaFarmer explică:

Fami cati dau funda

| Ana22229 a răspuns:

Vrei sa til fac eu?

| GeorgeXbt a răspuns:

Ti-am facut eu :D. Daca ai facebook cautal pe https://www.facebook.com/ZuZu.george754 Si til dau in particular

| grahovac a răspuns:

Cum te cheama ca-ti fac eu id

| LightRLA a răspuns:

Nu trebuie sa iti faca altcineva id nou big grin. Aprinde Yahoo Messenger si jos o sa iti apara "Get a new Yahoo! ID..." si "Forgot Password". Apasa pe primul si de acolo o sa ti se aprinda o pagina de unde iti faci alt ID. Succeswinking