| RaluuX a întrebat:

Cum imi schimb numele de pe TPU!? Fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Buna! Este foarte simplu. Uita-te acolo unde ai rubrica cu "Vizualizare profil", "Editare date logare" si "Editare profil" tu dai un click pe "Editare profil". Acolo prima data o sa iti apara ceva care scrie "Nume public (username)" si acolo il poti schimba.

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Dai la editare profil si schimbi de acolo nume user

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil, scrii la username numele pe care il vrei si dai salvare profil.

| ForeverMaria a răspuns:

Pai te loghezi. si in partea stanga scrie Editare Profil dai acolo si de acolo faci tot ce vrei pe contul tau:* daca nu reusesty iti explic mai in amanunt:*
Fundita plssssbig grin