| anonim_4396 a întrebat:

TPU de fiecare data cand vine prietena mea la mine nu avem ce sa facem imi dati niste idei? dar in casa nu afara si am 11 ani si ea la fel funda

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

La 11 ani ai prietena? In ce hal s-a depravat societatea...

| Kesha1428 a răspuns:

Jucati:carti,mima,ascunselea,baba-oarba,desenati-va unul pe altul, faceti teste de pe net, jucati babele(painile)-daca stiti cum se joaca.Imbracativa unul cu hainele altuia, facetiva teme de vacanta laughing )) )) rolling on the floor machiati-va. Povestiti, etc... Funda?

| Kira22 a răspuns:

Si eu sunt fata ea e prietena mea nu iubita mea scuze am uitat sa mentionez dar am crezut ca va dati seama dupa nume

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Sj cam ce ati vrea sa faceti la 11 ani? laughing
jucati sah`. va ajuta sa bva dezvoltati mintea`.rolling on the floor

| DontBeAfraidTheDark a răspuns:

Pai jucati si voi europolis, sau intrati pe un site cu filme online si uitati-va amandoi. Daca nu, stai si sarut-o vreo ora jumate dupa care schimbi partea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Discutati, pupativa, faceti sex cu prezervativu. funda?