| anonim_4396 a întrebat:

TPU... era un desen animat foarte frumos pe Minimax si mi-am adus aminte de el si as vrea sa rad putin, dar nu mai stiu cum se numeste... din cate imi aduc aminte era vorba despre o familie, si erau parca din statul american Florida, in secolul 21 (asa se spunea la inceputul fiecarui episod) si faceau tot felul de tampeni, daca stiti ceva.

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

The Mezga Family?

4 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Familia Addams.

| Aliin_4114 a răspuns:

Familia trasnita

| steph1y a răspuns:

Familia traznita... cred. am cautat pe internet si nu am gasitstraight face. pls daca gasesti sa ma anunti big grinhappy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

The Jetsons?