| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU
sunt putin nehotarata.
Se apropie ziua mea.
Parca as vrea sa imi tin ziua cu mai multi prietenii, dar parca mai bine as merge in mall in judetul din care sunt eu cu prietena mea cea mai buna. [ Eu nu stau chiar in judet stau la cam 60 km departare de judetul de unde sunt eu ].

Ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| AnnnnnaXD a răspuns:

In primul rand La Multi Ani! Eu zic sa te duci cu prietena pentru ca nu mereu o petrecere cu mai multi e reusita.

3 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Mereu am spus ca la ocazii speciale te poti simti mult mai bine cu cineva cu care ai mai multe lucruri in comun si cu care poti vorbi.
Eu zic sa mergi cu prietena!

| simplu0 a răspuns:

Eu am aceeasi opinie mergi cu ea.winking

| Ancutza2000Anca a răspuns:

A 2-a varianta e mai buna.Mai bine stai cu cea mai buna prietena. Funda?