| Paulvasile10 a întrebat:

Bun
Deci as vrea ca la anul sa ma inscriu in staff la Untold sau la orice festival de muzica. Unde sau cum m-as putea inscrie? Am ceva experienta, am fost la diverse competitii sportive in organizare.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Aplica cu un cv pe site-ul lor!
succes.

| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Aici e vorba de voluntariat, nu de angajari. De la organizatori:
"Voluntarii vor avea ocazia să cunoască oameni noi, vor învăţa cum se lucrează pentru un festival, şi pe lângă toate astea, petrecerea va fi una pe cinste. Înscrierile de voluntari pentru festivalul UNTOLD se fac pe site-ul www.untold.com, iar pentru festivalul NEVERSEA pe www.neversea.com". Succes.

| Paulvasile10 explică (pentru P4rAd0x):

Unde mai exact? Nu vad nicaieri ceva special pentru cei care vor sa aplice.Prin mal ma inscriu sau cum?