| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa existe o compatibilitate intre monitor si unitate centrala? Se poate folosi un monitor mai vechi cu o unitate centrala mai performanta? happy

Răspuns Câştigător
| yushan a răspuns:

Daca se potriveste mufa in placa video nu are de ce sa nu mearga happy succes

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu are nici-o treaba. Poti folosi ce monitor vrei tu daca mufa este compatibila cu placa video.

| Sperman a răspuns:

Daaaaaa binentales.
Daca era invers atunci nu putea-i.
Pc slab vs monitor Full HD 23 inch.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Da,se poate.nu trebuie sa fie aceeasi firma...(sau altele)
pur si simplu,mufele alea, sau cum sor chema, sunt la fel.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Da de ce nu?! daca se potriveste

| Ale9934 a răspuns:

Da logik ca se poate folosi, nu trebuie sa ai monitor nou daca ai calculator nou, merge oricum, succeswinking