| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa merg sa ma spovedesc cum sa ii zic la preot ca am pupat icoanele cand am fost pe menstruatie nu a fost cu intentie! Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Las-o baltă. Decât să ajungi într-o situaţie jenantă, dacă neapărat ţii la asta, roagă-te din tot sufletul şi gata. Spui că nu a fost cu intenţie, deci asta e important happy

| LolaLollita a răspuns:

Daca ai putut sa ne spui noua, ar trebui sa-ti fie mai usor sa-i spui preotului. El nu te va judeca, nu va spune nimanui.

| Skizzi a răspuns:

Nu-i spune, am auzit ca popii spun si la alti ce pacate a facut cutare si cutarica asa ca las-o balta

| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Tu de duci acolo sa scapi de pacate si daca spui asta nu mai el si Dumnezeu vor stie.Nu te va judeca nimeni.