| Paula a întrebat:

Trebuie sa scriu un articol la scoala. Poate fi despre orice. Si asta'i problema ca nu stiu despre ce. Ma puteti ajuta [-o

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Scrie un articol despre baieti big grin asta o sa fie interesant :*.

| Paula explică:

Sunt din 1994 asa cu nu stiu cum o fost 1989

| johny_9421 a răspuns:

Baieti vs fete...
si va contine un set de intrebari la care vor raspunde f scurt colegi sau prieteni de-ai tai...aceleasi intrebari adresate atat baietilor cat si fetelor...

Exemple de intrebari:
1. Vrei sa iesi cu prietenul/prietena. Ce loc preferi?
2. Ce gen de film vrei sa vezi in compania prietenului tau / prietenelei tale?
3. Da definitia unei fete!
4. Da definitia unui baiat!
etc

sper ca ti-e de folos...

| Gise a răspuns:

Calitatea unui produshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie un articol despre muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii despre uniforma, sau poti, daca ai talent la descrieri, sa iti imaginezi insula pe care ti'ar place sa o ai, sau care ar fi urmatoarea carte pe care o vei citi/scrie, sau poti vorbi despre filmele de calitate

| bianka_7238 a răspuns:

Poti sa scrii despre scoala de dinainte si de dupa 1989 sau despre copii de dinainte side dupa 1989

| marylina a răspuns:

Fiind blogger ma lovesc mereu de asta, depinde ce clasa esti, poti scrie despre dependenta oamenilor de internet, poti scrie despre un animal de casa (daca ai sau chiar daca iti doresti unul) si sa ii descrii personalitatea si shotiile, poti sa scrii chiar despre TPU happy sau despre alte hobby-uri personale, colectii, pasiuni s. a. m. d. Mult succes!