| 1968 a întrebat:

Tu pe cine ai sa votezi?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Pe tine te votezbig grin

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Basescu domle!

| Silvia a răspuns:

Pe "Jiji" rolling on the floor
zzzzzzzzzzzzz

| inna a răspuns:

Nu se spune asa ceva. e confidentialhee hee

| ViVi a răspuns:

La ce?
pe TPU?

| antonius74 a răspuns:

La ce? daca la prezidentiale, cred ca l-as vota pe vadim daca as avea drept de vot big grin

| selef a răspuns:

Pe comunisti.

| Marii a răspuns:

Pe mine.

| alexdop21 a răspuns:

@antonius74 cred ca e mai bine ca nu ai drept la vot, eu unu nu o sa merg la vot, pentru ca nu am nici un candidat, credibil, in vedere!

| demonangel37 a răspuns:

Nu vrei sa te votam pe tine?winkingrolling on the floorwinkingrolling on the floor

| Betty18 a răspuns:

Eu votez cu popa(preotul) de la mine din oraS...om bun si credincioslaughinglaughingsmugsmug

succes

| gossipgirl a răspuns:

N-o sa votez laughing
Zic...nu-s majorawinking

| FearNoEvil a răspuns:

Basescu... daca ma duc la vot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bunica smug
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nici unu nu merita nici unu sa ma deplasez pana la sectia de votare nici nu ma sinchisesc macarwinkingwinkingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au facut greseli imense in rindul populatiei in timp ce s-a votat.Omul de rind uita ca poti fi batut in cap chiar si cu 5 facultati dar masele au fost manipulate intodeauna dupa "promisiuni in functie de nevoi"si mai ales dupa nr. de facultati facute de respectivul aspirant la postul de presedinte.Parerea mea este ca cine este intr-adevar doctor "honoris causa"lasa-l domnule sa gindeasca in domeniul respectiv dar in tara este de facut"treaba"serios deci ar trebui un om mai mult practic decit...

| flysky a răspuns:

Dar am cu cine sa votez? Nu ma duc sa stau la cozi sa votez un idio*. Ma doare-n... cine iese presedinte oricum tara nimanui ramane.

| entzio a răspuns:

Familia mea inclusiv eu pe gigi becalibig grin