| Andrei0G a întrebat:

Tu cu cine votezi? De ce?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nici nu m-am uitat la candidati. Ma hotarasc cand suntem mai aproape.
Oricum, **** PSD, si tot ce mai e de stanga.

| Andrei0G explică (pentru NoTurbinaNoGood):

De ce?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Andrei0G):

Ca dau legi in bataie de joc, dau in cap agentilor economici (taxe imposibil de acoperit), si sponsorizeaza neamurile de tigani, teleormaneni si vasluieni cu ajutor social din tata-n fiu, care stau si beau taxele din salariile noastre muncite.
De aia nu votez niciodata stanga; e mai rau decat comunismul.

| SilentRain a răspuns:

Cu nimeni, nu ma duc

| SG1995 a răspuns:

Probabil cu Iohannis. De ce? Că în ciuda faptului că nu a făcut mai nimic în ultimii 5 ani, tot e cel mai ok candidat de pe liste.

| Furnicuta000 a răspuns:

In niciun caz nu il votez pe Cumpanasu. Nu e ca si cand presedintele ar avea cine stie ce putere, nu ar avea cum sa fie salvatorul Romaniei. Dar macar sa nu ne batem joc.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

N-am dreptul la vot încă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iohannis la presedintie, PNL la parlamentare.
Iohannis e un om si un politician de nota 10, iar PNL si USR sunt cele mai oneste partide. Totusi PNL si nu USR, deoarece nu imi place mentalitatea ultraoccidentala a useristilor. PNL e mai conservator, de asta ii aleg in defavoarea USR. Astia din urma au inceput cu lgbt si alte tampenii, iar eu nu pot sustine asta.
La europarlamentare i-am ales pe USR, dar pentru tara sunt mai buni PNL, dpmdv.

In orice caz, important e sa piarda PSD. Multa **** PSD si oricui ii voteaza.