| YumiSukinanda a întrebat:

Un baiat m-a placut, n ucred ca ma mai place, si a venit o noua tipa in clasa noastra..cred ca s-a indragostit de ea, si nu mai tine la mine, treaba e ca eu il plac abia am inceput.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din pacate tu nu-l placeai cand el te placea..ghinion sad

Răspuns utilizator avertizat
| dogslover a răspuns:

Si.......care-i intrebarea?

| alexandra1993 a răspuns (pentru dogslover):

rolling on the floor

| YumiSukinanda explică (pentru dogslover):

Intrebarea: ce sa fac sa ma placa din noucrying imi place de el sigur.

| alexandra1993 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Fii naturală, fii tu însăţi! Încearcă să petreci mai mult timp cu el şi să fii draguţă! Succes!

| AnonymousV a răspuns:

Pai daca esti cumintica gasesteti alt baiat si lasa-i sa traiasca fericiti...

| stylemakeup a răspuns:

Serios?! Se indragosteste de o fata intr-o zi? Ma cam indoiesc, insa daca esti in clasele primare e posibil... Ia si invata! Lasa dragostea ca o sa iti treaca. Sunt atatia baieti pe lume, si tu te rezumi doar la unul?