| Encore a întrebat:

Un barbat din S. U. A. care a murit, a lasat in testament ca vrea sa fie ingropat cu tot cu masina sa, iar rudele i-au indeplinit dornita, iar in testament a mai lasat casa, cainelui sau laughing... Ce parere aveti am vazut acum la stiri m-am prapadit de ras laughing.

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Bietul om., nu mai avea avea incredere in ai lui, nu avea increderea ca dupa moartea lui toate vor fi cum mereu si-a dorit sau cum mereu au fost. Ce deceptie pentru urmasi care asteptau si ...surpriza ...mostenitorul este cainele.laughing Ete ce tare. In momentul aceasta mi-as dori sa fi fost in locul cainelui. Iti dai seama cam cat insemna fiecare mebru al acelei familii pentru el?

1 răspuns:
auran
| auran a răspuns:

Probabil au fost singurii prieteni care nu iau inselat asteptarile si nici nu au dorit sa fie trecuti in testament...