| Deliaa94 a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul in mașina și ca bărbat el vrea sa faceți dragoste/sex dezbrăcați de tot, mai exact piele pe piele?

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E enervant si incomod.

Cat despre partea cu pielea, e filmul lui. Toti oamenii au preferinte si asta chiar ca e din alea mai putin dubioase.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... chestia cu piele pe piele, nu este oarecum normala? Sau nu in masina? :/
Dar daca el vrea sa faceti asta si tu la fel, atunci este ok.

| Freya1 a răspuns:

Nu este nimic chiar iesit din comun, poate fi o fantezie pe care o încerci.Sau mai nou faci asta daca esti tanar si nu prea mai ai unde sa te duci cu iubita/iubitul.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca ti se pare ca ar trebui sa ramanem cu ochii bulbucati si palma peste gura... afla ca pe mine nici macar sa clipesc nu mai facut. In general cei sau cele care bat saua ca sa priceapa iapa au esuat in a vorbi direct cu iapa. Adica discutia este intre tine si el. Nu are nevoie de parerea nimanui despre locatie si context.

| IamJoKeR a răspuns:

Dacă alegeți un loc bun de parcare nefrecventat de poliție sau de pământeni si sunteți doar voi 2 acolo fără spectatori e de bun augur sexul în mașină

| MarcelChioru a răspuns:

Eu am o parere buna

| QuaTeam a răspuns:

Da bine că nu pe mașină?

| Ion-Marius_Dumitru_1985 a răspuns:

Sincer ultima experienta de viata m-a scârbit de sex în mașină, mi-am surprins soția făcând sex în mașină și nu cu mine... Biaccc

| MariaAna111 a răspuns:

Supeerrrr