| ღÐιαnαღ a întrebat:

Un prieten de al meu are o pagina pe facebook. si cineva l-a blocat, adica nu mai poate sa comunice, sa comenteze pe pagina. poate sa se deblocheze singur?

5 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Ar putea fi o solutie sa le trimita e'mail la cei de la facebook sau intri pe https://www.facebook.com/help/security/180909101962477 si le spui care este problema si se poate sa iti rezolve problema, dar in caz ca prietenul tau a facut ceva ce nu respecta normele de confindentialitate facebook s-ar putea sa il inchida de tot...

| Andr33a96 a răspuns:

Nup happy. trebuie sa il deblocheze cine la blocat happy

| someone011 a răspuns:

Nu,nu poate.Atata timp cat persoana respectiva l-a blocat numai ea poate sa-l deblocheze

| ღÐιαnαღ explică (pentru someone011):

Faza-i ca nu stie cine la blocat. thinking poate sa afle?

| Dukyzaur a răspuns:

Eu mereu m-am rugat sa moara profa' de romana... si nimic, inca traieste si chinuie alti elevi acum laughing