| claudiamis a întrebat:

Cineva m-a blocat pe facebook. Exista o cale sa ma deblocheze?

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

In partea dreapta sus apesi pe lacatelul ala-> "how do i stop someone..."-> "view all blocked users".Iti va aparea lista cu persoanele blocate, dupa care apesi pe "unblock".

3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Doar daca vrea acea acea persoana sa te deblocheze big grin

| claudiamis explică (pentru DiamondEyes):

Daca da, cum?

| DiamondEyes a răspuns (pentru claudiamis):

In partea dreapta sus apesi pe lacatelul ala-> "how do i stop someone..."-> "view all blocked users".Iti va aparea lista cu persoanele blocate, dupa care apesi pe "unblock".

| Clauuuuu a răspuns:

Nu exista nici o cale sa te deblocheze, dar dacă e un prieten pe care îl cunoști întreabă-l de ce te-a blocat.