cami
| cami a întrebat:

Unde a disparut "ceciliarepede", ce s-a intamplat cu ea?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

S-a retras! acum o luna.

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A hotarat sa paraseasca site-ul TPU.sad Pacat ca a plecat.Chear era simpatica si dadea raspunsuri bune.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mihaela scuze dar m-am grabit si de aia am scris asa.Cu toti mai gresim happy
Tukhey23 : Ms pentru incurajare.happy

cami
| cami explică:

@Enigmohee hee ajung sa spun ce-i spune @alyntjiu lui @Tudor "Esti fanul meu?" pe la orice intrebare de-a mea, dau de tinehee hee
Nu mi-o lua in nume de rau, si raspunde-mi in continuare happy

cami
| cami explică:

Moooooooaaaaahee hee dar mooooaaaaahee hee cat de norocoasa m-as fi simtit laughing
vezi sa nu oh go on
of, pai deh mai Enigmo, vezi nu toti suntem plini de logica asa cum esti tubatting eyelashes

cami
| cami explică:

Woow, ce dur ai fostbatting eyelashes rolling on the floor
ia-uziti olteni, pe el, pe elhee hee

cami
| cami explică:

Nu stiu de ce, dar in cazul asta n-ai fost nici macar amuzant. straight face

cami
| cami explică:

@tukhey23 glumesti? ce sfarsit amzant ai.serios happy
Fratiilor, ce se intampla? am iesit putin la aer si ati continuat voi cearta si pentru noihee hee?
Sincer, n-am nimic cu @Enigma[chiar ma simt bine, si ma amuza teribil-cu toate ca el se mai enerveaza asa din cand in candhee hee ], acum ce-ar fi trebuit, ca atunci cand mi-a zis ca sunt lipsita de logica [de fapt, prin traducere libera a zis ca-s proasta], dar n-a fost bai happy asta-i frate, nu ma face dintr-atat.
Eh, in cazul lui a fost altfel.[cand i-am zis de "aberatie"], a inceput sa-mi filosofeze, ca de fapt "conotatia acelui cuvant era alta, ca s-a simtit jignit, ca uf...]...
@tukhey23 cum ai fi reactionat daca ti-as fi spus ca esti fanul meu? si ca dau peste tot de tinehee hee? sincer?-dar toate astea i le-am spus intr-un moment de gluma, amuzament.
Poi a inceput sa ma ia."ca e un site liber, ca posteaza unde vrea" etc straight face
@Enigmo, ti-am interzis eu cumva?
Dar pana la urma, pe mine nu ma supara ca ma face el olteanca, ca asa-s oltenii.etc. De fapt, imi da chiar noi idei de nick_name`uri..."camyolteanca" ei? ar suna binehee hee?
Sa revin, nu ma supara ca-mi spune asa, dar el nu intelege conotatia vorbelor mele [la inceput] care sunt prietenesti si amuzante... El imi vine cu tot felul de filosofii... Ei si, pana la urma ma induce si pe mine sa-i raspund la fel. Si uite, asta-i cearta...Nu-i asa @Enigmo sad?

| Parintele a răspuns:

Datorita unor nedreptati de pe site a hotarat ca e mai bine sa nu mai intre.

| tukhey23 a răspuns:

Imi cer scuze. ca ma bag si eu in seama, dar nu stiu de ce trebuie sa va certati pentru. niste chesti, deja disparute(sa zic asa). Astazi e o zi trista, pentru. lumea muzici pop. si eu credeam ca mesajul lui michael era sa fim mai buni uni cu ceilalti. Voi(cami si enigmo) ati inteles exact opusul? Sa va certati pentru. niste banalitati? Daca nu va intelegi, eu zic sa va evitati, dar ajungeti sa va iubiti la final happy

| tukhey23 a răspuns:

Mihaela:se scrie s. a. m. d nu s. m. d, scuze nu m-am putut abtine.Grija mare la ortografie happy

| tukhey23 a răspuns:

Mihaela:ma bucur ca nu ai dramatizat happy

| Mya a răspuns:

Din cate stiu, s-a retras...
@mumoasa, nu mi-o lua in nume de rau, dar nu e prima oara cand scrii "chiar" in loc de "chiar"...scuze,nu m-am mai putut abtine. big grin
@eu_o_mare_enigma, trebuie sa recunosc ca ai simtul umorului, dar uneori trebuie sa-ti trasezi o limita! nu ar trebui sa te legi de originea cuiva...nu vad unde e diferenta intre a fi oltean, muntean sau dobrogean! Pana acum mi-ai dat dovada de inteligenta, dar faptul ca te lasi influentat de bancuri pe seama oltenilor, blondelor s. m. d. nu te pune intr-o lumina tocmai buna! Daca te straduia-i, putea-i gasi replici mai bune de atat!

| Mya a răspuns:

Tukhey23:merci! sincer, chiar uitasem acea prescurtare...de acum, cu siguranta nu o voi mai uita(si probabil nici ea)si da, sunt constienta ca nici eu nu sunt un "as" al limbii romane, mereu voi avea cate ceva de invatat si desi poate ti-e greu sa ma crezi, eu chiar apreciez cand mi se face obsv, nu o iau ca pe o jignire atata timp cat am gresit. happy
eu_o_mare_enigma:tu nu ai inteles! Nu am zis ca faci bancuri pe seama asta, ci te lasi influentat...si ataci subtil originea lor si modul de gandire! In fine...nu am sa ma contrazic cu tine la nesfarsit, fiindca din cate am observat tu obisnuiesti sa o tii pe a ta, venindu-mi cu alte...si alte...si alte argumente! Iar eu nu sunt persoana careia sa-i faca placere sa ia parte la astfel de conflicte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
A plecat departe de noi! Așa a dorit.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datotita faptului ca a fost nedreptatita de foarte multe ori in fata unor ''protejati'' ai acestui site, a hotarat ca este mai bine sa se retraga. oricum, suntem mereu alaturi de ea, si ea de noi, era o persoana deosebita si foarte inteligenta, spre deosebire de altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-stai linistita, nu esti tu asa de norocoasa.este un site public, si nu imi poti interzice sa nu raspund la intrebarile tale. mi se pare lipsita de logica remarca ta, insa am sa o pun pe lipsa inspiratiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-te inteleg, cami, ca esti lipsita de logica, doar esti olteanca, nu? si in alta ordine de idei, chiar imi pare foarte rau de ceciliarepede ca a iesit de pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-prefer numai oltencele, oltenii pot sa mai astepte. rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mihaela-cred ca nu ai inteles ideea, eu nu fac bancuri pe seama nimanui, tot ceea ce fac este sa aprob anumite comportamente.cred ca tocmai ai avut un moment blond.scuza-ma,insa asta este adevarul.la cami chiar ma amuza sa-i spun in gluma ca este olteanca, asta pentru ca foloseste perfectul simplu, insa niciodata nu as caracteriza o persoana in conformitate cu originea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-asa este olteanca mica, insa tot nu ai sa afli cine se ascunde in spatele enigmei.sic! rolling on the floor
oricum, imi esti foarte simpatica. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantoma ei va urmareste. Nu putea parasi chiar asa usor site-ul asta pentru ca va iubeste. Cu toate nedreptatile ...viata merge mai departe. Enigma, stii ce mult te pretuiesc, dar chiar asa? La orice colt intri intr-o polemica? Si, apropo, ceciliarepede (fara ghilimele fiindca asta e numele ei) e jumatate olteanca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a plecat in concediu, undeva unde e foarte cald si bine. Bora Bora? Oricum, nu in Anglia.Clar.

Întrebări recente