| Mari_Marilena_1985 a întrebat:

mi-au disparut niste programe si fisiere de pe desktop fra sa le sterg! ce s-a intamplat? unde au disparut?

15 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Posibil sa fie virus in exeplorer.exe, daca dupa restart nu isi revine e clara problema
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Mari_Marilena_1985 explică (pentru SasNetRomania):

M dat restat si nu mi au aparut sad

| Raus a răspuns (pentru Mari_Marilena_1985):

Da si un scan la anti-virus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati o scanare la PC cu antivirusu(recomand AVG, Nod32 sau Bitdefenderwinking )

| Mari_Marilena_1985 explică (pentru anonim_4396):

Am scanat cu antivirus

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mari_Marilena_1985):

Sigur ti-au disparut programe si nu iconitele de pe desktop? Fiindca na ca sa-ti dispara un program trebuie sa-l dezinstalezi sau stergi folderu lui straight face

| Mari_Marilena_1985 explică (pentru anonim_4396):

Iconitele de pe desktop, nu stiu daca au ramas in calc sau nu, faza e ca nu stiu unde sa le caut.in user am cautat in toate folderurile dar nu gasesc nimic. unde sa caut ca sa le gasesc? am si scanat calc dar nu mi gaseste vreun virus sad

| Mari_Marilena_1985 explică (pentru anonim_4396):

Nu gaseste vreun virus

| Mari_Marilena_1985 explică (pentru anonim_4396):

Poate au disparut doart iconitele, dr nu stiu unde saa le gasesc in pc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mari_Marilena_1985):

Uita-te aici http://www.programecalculator.ro/......e-desktop/ si incearca sa faci ce zice acolo, poate reapar

| Raus a răspuns:

Ai frate ai sora? Poate ei au umblat. Sau daca nu parintii... Cauta si in Recycle Bin...

| Mari_Marilena_1985 explică (pentru Raus):

Nu nu e de la asta, nu au fost sterse de nimeni

| DMIMD55 a răspuns:

Vezi pe ecran in stanga jos sau in dreapta depinde unde il ai tu pe ecran dai click pe cosu de reciclare (Recycle Bin) si le gaseste acolo daca st sterse

| danni1 a răspuns:

Clar, virusibatting eyelashes

| Adrian_Minteuan_1977 a răspuns:

Cand deschid un program de pe desckop mipare o cauta sa-i dau delete