| Geanin a întrebat:

Ce s-a intamplat de a disparut moda asta cu iluminatii peste tot? straight face

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Ai zis bine, e o moda, pentru ca cu Biblia nu are nici o legatura.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Au murit

| AlexanderAdrian a răspuns:

De unde ai scos-o tu ca a disparut?

| Geanin explică (pentru AlexanderAdrian):

Adica nu mai vezi pe toti a iluminati iluminati in toate memeurile sau mai stiu eu ce!

| 17Seriosul21 a răspuns (pentru Geanin):

Nu mai e pe trend. Nu mai sunt aia destepti care sa aprinda curiozitate in prostii de pe net care copiaza orice tampenie spusa fara a o gandi si o da mai departe ca e din generatia iPhone si astia-s ca zombii, nu mai prelucreaza informatia doar o copiaza si o transmit.

| ErrorFound a răspuns:

Cum adica moda? Nu e o moda...

| SmexyBoy a răspuns:

Killuminati

| Calininio a răspuns:

Sa speram ca s-a mai prins lumea ca e o vrajeala. Illuminatii oricum faceau o treaba foarte buna in secolul 18.