| Kriss96 a întrebat:

Buna!
Pe 1 septembrie anul acesta e ziua mamei mele si in fiecare an i-am luat ceva frumos pentru ca aveam destui bani ca sa-mi iau ce am nevoie si sa pastrez si pentru cadoul ei.
Anul asta insa am avut mai putini bani si chiar daca nu as mai cheltui nimic de acum incolo (ceea ce ar fi cam imposibil pentru ca sunt nebuna dupa haine) tot nu as avea suficienti bani sa-i iau ce vreau.
Si deoarece am 16 ani impliniti si destul timp liber (chiar ma cam plictisesc) m-am hotarat sa ma angajez ca sa am bani sa-i iau cadoul perfect. Dar nu stiu unde sa ma angajez. Nu am decat 2 luni la dispozitie (asta daca reusesc sa incep munca la 1 iulie) si as vrea sa muncesc maxim 6 ore pe zi (pentru ca ma duc la sala,piscina,cursuri de chitara,echitatie,breakdance si arte martiale), plus sa am un salariu de macar 4 milioane pe luna.
Unde as putea sa ma angajez?
Stau in Bucuresti in sectorul 1.
E urgent! Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Pai pentru ca ai 16 ani ai putea sa imparti pliante si lucrezi cam 4 ore pe zi:
http://www.myjob.ro/......11218.html

| Kriss96 explică (pentru Zoey112):

E bunicica propunerea, dar trebuie sa stau in trafic. poate ma calca o masina rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Kriss96 explică:

Hmm prea complicat pentru 16 ani, nu crezi?
N-am inteles nimic.

| raresm99 a răspuns (pentru Kriss96):

Eu am 14 si ma descurc

| andru10best a răspuns:

Poti sa ai grija de copii cand parintii pleaca in oras, sau sa sa te angajezi la Gymboland.

| Andronic_Catalin_1991 a răspuns:

Vrei sa faci bani primind SMS-uri cu oferte si discount-uri la tot ceea ce iti place? Daca doresti detalii contacteaza-ma...e sigur faci bani cu vivasms. daca te intereseaza scriemi siti dau mai multe detalii si filmulet