| FunkyBaby a întrebat:

Unde gasesc pahare din colectia coca-cola? Dau funda la cel care imi da primul raspuns happy

6 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Aduna 3 capace cu cuvintele:magie, familie, craciun si te duci la lidl, kaufland sau la un hipermarket sau market si le dui si iti da un pahar.

| Traianosik a răspuns:

Colectionezi in perioada sarbatorilor de iarna capace Coca-cola pe care scrie familie, magie si craciun si dupa te duci la o alimentara si le dai la schimbwinking

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

La Carrefour, rimesti un pahar la set cu doua sticle de Coca-Cola, dar daca vrei promotia cu capacele incearca la magazinele din orasul tau orienteazate dupa un afis cu Mos Craciun unde scrie Coca-Cola.

| Flynn2001 a răspuns:

Poate sunt la promotie in magazine. Stii tu, iei o cola si primesti un pahar.

| deyalovedeya9 a răspuns:

Si eu m-am intrebat... apoi am vazut la un magazin alimentar promotie. Se gasesc numai la magazinele care au promotia coca cola...nu la orice magazin sper ca ti-am fost de folos:*:*:*:* funda? in momentul in care ai capace cu magie craciun familie te duci la magazin si iti da 1 paharhappy