| EuMondialu1989 a întrebat:

Unde găsesc tabelul cu locul Simonei halep? (Mondial) ca am aflat ca este locul 1

Răspuns Câştigător
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Aici ai clasamentul:
https://www.tenisdecamp.ro/clasament-wta-simplu/

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai exact clasament si cel mai bine actualizat il gasesti pe site-ul WTA.
http://www.wtatennis.com/rankings

| relian a răspuns:

Este pe locu 1 la ce anume? Nu inteleg cu ce ajuta si pe cine un clasament? Clasamentele se pare is pentru aia care nu prea castiga mai nimic, sai bucure si pe ei nitel, sa le gadile orgoliu.Nu mai ganditi frate asa, munciti, castigati ceva, asta e mentalitatea sanatoasa nu clasamente, care nu aduc nimanui nimic. Daca ar fi sa ne luam dupa clasamente, sa luam de ex la fotbal Brazilia.Sa spunem ca deacu in 10 ani Brazilia maninca bataie de la orice tara, de la absolut orice tara cu care are un meci.Ei conform clasamentului daca s-ar face Brazilia ar fi pe locu unu toti acesti 10 ani in care ar fi ciuca batailor, sau poate si 20 de ani.Ok si atunci care e smecheria ca eu nu prea pricepui? A castigat simona asta cu s mic ceva acum un meci f important o finala cumva? Datil la jalea de clasament, aia e poveste, clasament pe zgura, adica? Aaaa da si eu am jucat fotbal pe maidan sau in curtea scolii pe asfalt si is pe primul loc laughing iaute cu ce am ajuns sa ne mandrim cu clasamente, ca de castigat se pare nu castigam mai nimic la nici un sport laughing

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Am gasit un site unde este specificata activitatea acesteia de-al lungul anilor 2006-2017 sub forma de tabel!

http://www.livetenis.ro/wta/simona-halep/

Sper ca te-am ajutat!

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns (pentru Surtulecs):

Ok, multumesc e bun si am sa-l urmaresc si eu.
Am o rugaminte, vrei sa incerci un joc, simulator online... are de toate, economic, poti sa-ti faci o firma, sau sa te lupti in arena cu alti jucatori, ori sa aperi Romania daca-ti place latura de lupte. Chestia e ca daca-l incepi bine si te ti de el castigi si bani.
Iti dau linkul aici si daca vrei te ajut...
http://www.marketglory.com/strategygame/rorro
Succes!

| Surtulecs a răspuns (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Multumesc!