| Ruxandra15 a întrebat:

Ce parere aveti despre retragerea Simonei Halep de la Beijing?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand nu mai poti face fata, te retragi, invocand diverse motive, unele adevarate, altele mai putin adevarate. Asa a facut si ea.

| Ruxandra15 explică (pentru neutrino):

Deci tu zici ca ea a inventat ca este accidentata? Pentru ca unii zic ca are ceva la coloana, alti ca are ceva la coapsa si alti ca a calcat stramb.

| neutrino a răspuns (pentru Ruxandra15):

Eu nu am spus asa ceva.

| Ruxandra15 explică (pentru neutrino):

Nu am zis ca ai zis asa ceva. Eu te-am intrebat daca crezi ca ea a inventat ca este accidentata

| suntserios a răspuns (pentru Ruxandra15):

Sa accidentat, probabil era periculos sa continue si medicul i a recomandat sa se retraga, se intampla la sportivi nu e nici prima nici ultima

| iCappy a răspuns:

Eu nu mai tin, adica nu ma mai intereseaza DELOC de meciurile ei, adica, serios, 3 turnee ratate fiindca s-a retras?

| Ruxandra15 explică (pentru iCappy):

Unde ai fost pana acum? Doamne in sfarsit cineva care nu tine cu Halep.

| iCappy a răspuns (pentru Ruxandra15):

Am fost un nimeni intr-o lume in care toti suntem la fel.

| EchoDemon a răspuns:

Daca e accidentata eu zic ca e mai bine asa. Decat sa i se intample ceva.

| Alphaking a răspuns:

Este accidentata de ceva vreme, n-a vrut sa riste, s-a retras ca sa poata juca la Turneul Campioanelor.

| OmulStrazii a răspuns:

Ea a facut asta pentru a nu stiu cata oara, iar de fiecare data era inaintea unui turneu important si totdeauna s-a dat accidentata! Probabil e o tactica...dar cu acest comportament da dovada ca nu are caracter de jucatoare mare!

| Ruxandra15 explică (pentru OmulStrazii):

Jucatoare mare? Doamne Sharapova poate fi considerata jucatoare mare nu Halep. Acum ceva timp si Wozniacki a suferit o intindere in finala dar nu s-a retras a alergat dupa mingi accidentata. Dar cand poarta tocuri cui de 10 nu se accidenteaza.

| OmulStrazii a răspuns (pentru Ruxandra15):

Pai, eu tocmai asta am spus...