| Bubble13 a întrebat:

unde pot gasi in craiova blugi colorati si niste tricouri largi pentru fete? de preferat sa fie prin centru si sa nu fie prea scump. FUNDA

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Pai in centru sa fie poate in mercur dar cred ca sunt super preturi.Incearca prin sucpi, banie poate la gara la bacriz sau poate pe la real.Sau mergi pe lipscani si poate gasesti pe la tarabe.la lumea copiilor sau la pincky.la astea daca gasesti cred ca sunt bune si preturile.