| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi filme bune? Nu stiu, ca un gen de lista de recomandari…

Răspuns Câştigător
| mariusres a răspuns:

Uite aici o lista relevanta
http://www.imdb.com/chart/top

9 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Cinemagia, cinemarx, filme tari etc... Sunt site-uri specializate, unde sunt recomandate filme pe domenii.

| astertix09 a răspuns:

Criteriul dupa care decizi tu ca sunt bune imi e neclar. Cu totii cred ca putem accepta ca filme bune pe cele care au primit premii internationale, Oscar, Globul de aur, Palme d'Or.
Si de aici poti sa cauti dupa numele filmului folosind metoda lui cdaniel2009

| crisa a răspuns:

Http://www.filmetari.com/;) Review-urile sunt scrise pe limba tuturor, poti alege ce sa vezi si ce nu, in functie de preferinte!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Incearca Iron Man si Avengers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Horror

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filme basini

| kapison84 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ma *** pe fata ta basinosule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.filmeonline.com

| Seraphil a răspuns:

Sau aici www.filme8.info aicea gasesti multe filme