| Adr1an a întrebat:

Salut tuturor, unde as putea gasi petarde/artificii/pocnitori in Bucuresti? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In complexul Europa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petardele/Pocnitorile ar trebui interzise dar vad ca in RoMaNiA inca se mai vand ceea ce este IlEgAl si PoLitIa romana nu actioneaza cu nimic ...mai asteaptacateva zile inaintea craciunului si apar pe tarabe prin marile pietewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La obor la intrare erau anul trkt... acum nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai vand petarde in Europa happy am fost de 3 ori in 5 zile. 90% sunt numai civili. numai din bulgaria cu masina se aduc. happy valy_buldog94 add repede. sub pretul pietii cu mult. happy calitate