| mynameisseby a întrebat:

Unde pot gasi Playstation 2 in Ploiesti? am vazut ca la altex nu se mai gaseste decat 3, oare le baga pana la Craciun in stoc? daca nu spuneti-mi si mie va rog un magazin in Ploiesti unde pot gasi. Multumesc! Repet Playstation 2, nu 3. FUNDA!

1 răspuns:
| Verdealbastrui a răspuns:

Eu, ma intreb de ce vrei PS2 cind PS3 este mai bun si nu scump cu mult fata de PS2.Eu am PS2 si iti zic ca poti doar sa joci niste jocuri cu grafica de nota 6-7 max. 8.Nu merita sa iti cumperi PS2 doar daca il dai cadou cuiva.Cumpara-ti un PS3-Xbox 360 pe alea chiar ca joci jocuri calumea. Mai ales ca vin sarbatorile si apar reducerile, profita ia-ti PS3 sau X-boxwinking