| emisefd a întrebat:

Salut imi suneti daca pot gasi cartea "Jurnalul unui pusti " la librari si cat costa eu stiu cat costa dar nu stiu sigur ca se gasreste la orce librarie vreau sa vad daca mai stie cineva. dau funda.

Răspuns Câştigător
| didi66 a răspuns:

Costa in jur de 20-30 de lei depinde de unde o iei, eu am gasit-o la Carturesti sau la Esotera in principiu este o carte destul de populara, s-au facut multe carti asemanatoare si o gasesti la majoritatea librariilor. Sper ca te-am ajutat happy

| emisefd explică (pentru didi66):

Pentru care mati taspuns multumes ca ati scris o sa mai putn si altele doar atat vroaiam sa stiu daca se gaseste la lbrari multumesc

3 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Eu am cartea, am citit-o mi-a placut.In legatura cu pretul cartii este de 27 lei.Eu am cumparat-o.Atat este.

| Andrei500 a răspuns:

Nu stiu imi pare rau nici cat costa nici de unde sa o cumperi dar cunosc un prieten care are cartea aceasta si am sa-l intreb de unde a luat-o si cat costa! Funda? happy happy happy