| denis280496 a întrebat:

Unde pot sa bag programele ca sa nu se stearga cand reinstalez windowsul

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

In alta partitie, dar n-ai de ce sa le salvezi fiindca ai net si le poti descarca din nou de pe net.
Eventual daca nu sti ce programe ai avut, fa-ti o lista cu actualele si dupa instalare le descarci din nou. Bafta!

| ÖpëиTPU a răspuns:

Le bagi pe un cd asta daca formatezi si C si D daca formatezi doar o partitie muti programele in aia pe care nuh o formatezi.

| emyprincesslove a răspuns:

În My Computer in Data (Dhappy