| lombardi a întrebat:

Unde pot vedea postul tv Discovery Invstigation Romania pe net fara sopcast? flash de exemplu pentru ca am cautat peste tot si n-am gasit numai cu sopcast. Vreau pentru ca de multe ori nu merge pe sopcast si atunci mi-ar prinde bine un stream flash sau ceva de genu unde sa ruleze bine Discovery Investigation.

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

Cu sopcast trebuie sa folosesti internet explorer. Si cand intri pe site, iti va aparea o banda galbena pe care vei bifa "allow".Nu prea gasesti flash.
Incearca : www.linktvonline.com
www.cool-tv.net