| oOadaOo a întrebat:

Unde sa imi petrec sarbatorile de paste cu familia sau cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| brokenkid a răspuns:

Eu zic cu familia a doua zi:X
iar in seara de inviere cu prieteni{ e chiar frumos, distractiv} eu asa fac de ceva ani buni.si chiar imi convine. dupa slujba de inviere ori mergem intr-un club, mai nou luam ceva de baut si mergem la padure cu cortu sau in parc...laughing ca e criza oricum eu asa m-am obisnuit

6 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Depinde si de varsta... Daca esti mai micuta mai bine cu familia. Daca esti mai marisoara... poti cu prietenii, dar si cu familia. Multa bafta si un Paste Fericit!

| AnDy12 a răspuns:

Cu familia pentru familia ta te-a crescut si te-a indrumat sa faci numai bine si de aceea trebuie sa o respecti si tu si sa stai macar cu ea Pastele. Funda plzzz?

| AleAnyo a răspuns:

La munte sau acasa sau la un hotel

| kitty_9669 a răspuns:

PRIETENII te distrez mai binebatting eyelashes

| Any_2336 a răspuns:

Vesnica intrebare...happy dupa parerea mea trebuie sa-ti organizezi timpul astfel incat sa stai cu ambele categorii. Normal familia este familie si trebuie sa-i acorzi mai multa atentie decat celorlalti de sarbatori, cred ca stai cu prietenii mai tot timpul, ar trebui sa stai cu familia si sunt sigura ca prietenii te vor intelege, si pana la urma pastele are 3 zile, sigur te vei descurca.

Sarbatori fericite tuturor!

| Alina_8150 a răspuns:

Cu Tanti Tanța