| Ho1 a întrebat:

Unde sa intru ca sa-mi schimb anul de nastere pe facebook?

5 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Apesi pe poza, apoi apesi pe actualizeaza informatiile, apoi mergi la informatiile de baza si apesi editeaza

| BubblesWorld a răspuns:

Mergi pe profilul tau, sub poza sunt datele tale si dai unde scrie "despre".de acolo actualizezi ce doresti happy

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Pai, e simplu. Intri pe profilul tau, sub poza, scrie lucruri despre tine, dai acolo un click. Si pe Informatii de baza, va aparea sus in dreapta 'editeaza' dai click. Si alegi datele la 'Zi de nasterere'. Cam atat FUNDA :*?

| Ho1 explică (pentru MadalinaAlexandra):

Mi-am schimbat de mai multe ori anul de nastere iar pe profil cand am revenit nu s-a schimbat anul de nastere in acel care l-am modificat, de ce? explici si-ti dau fuda! )

| dydysor01 a răspuns:

La descriere