| LaviniuA a întrebat:

Unde se poate merge iarna la plaja? happy Cateva optiuni, cele mai apropiate de noi? Mersi

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Zona Mediteranei de sud: Turcia, Israel, Egipt, Algeria, Maroc, Spania, Portugalia, Sicilia.

De asemeea, se poate face plaja iarna si pe zapada, cand e soare.
Eu am fost de Revelion in muntii Apuseni - Vladeasa, la atitudine de 1600m si zapada de peste 1m, dezbracat pana la brau!
Nu am fost singurul, aproape toti au facut la fel.
A fost excelent, pana la apusul soarelui, cand brusc a revenit frigul si ne-am imbracat "ca la armata", in cateva secunde. happy

| Simpatic a răspuns:

Turcia si Portugalia nu este cald incat sa te bronzezi acum in Decembrie.
Cu siguranta exista locuri precum Egiptul dar nu sunt apropiate

| Simpatic a răspuns:

Draga Lavinia tu vrei sa fii precum Fizz " vara cand tu o arzi la mare, din Miami eu te sun" laughing

| Simpatic a răspuns:

Varianta accesibila sa faci iarna plaja este la solar, doar acolo merg toate pitipoancele si tunatele care au bani de o shaormawinking

| dullcat a răspuns:

Multi abia asteapta zapada si altii fug de ea.laughing

| gabicoo a răspuns:

În Crimeea sau la Soci.
La tata Putin.

| LaviniuA explică (pentru gabicoo):

Acolo daca bei ceva, te bronzezi si sub luna la -20 laughing

Răspuns utilizator avertizat
| haileewatson a răspuns:

In emisfera sudica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate Grecia sau Spania, la sud de tot!