| XastamikaX a întrebat:

Unde va duceti vara asta?

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

la mamy it, cred ca vom merge si la mare si vom mai vizita alte locuri frumoase, merg pentru prima data acolo de aceea sunt foarte nerabdatoare si astept ca am sa ramin foarte entuziasmata de vara aceasta.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bucharest CitysmugSper sa ajunghee hee

| nutty a răspuns:

Raul alb, langa caras`severin love struck

| Ioana9769 a răspuns:

PE MUNTE! spuse muntomana din mine laughingCheahlau si Rarau.
Dar in august merg si in vama veche la folk-you.
Si sa nu uitam de vizitele la bunici si la alte rude. Uneori sunt plictisitoare dar alteori interesante[de obicei sunt interesante pentru ca, cunosc vecinii rudelor mele]