| alexa18 a întrebat:

Unde va duceti vara asta? Sau unde ati fost? happy

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La tara, la Bucuresti, la Deva si sper sa ajung si eu la un gratar ca l-am tot amanatstraight face

| Sἶrenἶa a răspuns:

Am fost intr-o tabara, la tara, la munte [[cu cei de la karate], ma voi duce iar la munte, si iar in cateva tabere happy

| shtephie a răspuns:

Am fost la Nisipurile de Aur(Bulgaria). A fost foarte frumos. Am vizitat si Gradinile de la Balchik si Castelul Reginei Maria happy
Imi doresc f mult sa merg la Paris...:X

| medgirl a răspuns:

Eu am fost la tabara de odihna si in curand sper sa plec la mare, tu?

| ladygaga a răspuns:

Voi pleca la tara si apoi la marebig grin

| mika a răspuns:

La mareeeeeeeeeeeeee am fost si ma mai duc

| roxy_2350 a răspuns:

Luni plec la mare. la costinesti o saptamana.

| BingBang :D a răspuns:

Am fost la Nisipurile de Aur[Bulgaria] o saptamana si cred ca ma mai duc la mare sau la munte big grin

tu?
funda?big grin

| Mikiee a răspuns:

Am fost in Italia la Venetia(nu ai ce face mai mult de 2 zile). Si am mai fost la Rimini la mare(daca vrei sa mergi, nu te duce in iunie si augus decat daca vrei sa fii inconjurat de oameni de 70 de ani, care seamana cu niste stafide putin mai grase)

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Buna.happy eu am fost la munte la Covasna tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In germania la (berlin)
si la nisipurile de aur bulgaria in continuare voi merge in 2 tabere la munte si la tara. a da si la iubitul meu in amercica canada